Sobota, 30 Maj 2020 r. ,   Ferdynanda, Feliksa

Dentysta w Centrum Stomatologiczne NADENT Wrocław

   2
Klinika stomatologiczna Nadent to nowoczesne miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach, które szukają profesjonalnej oferty w zakresie leczenia zębów. Doświadczeni lekarze specjaliści z różnych dziedzin stomatologi proponują pacjentom całościowe leczenie, które jest dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. 

Jednocześnie pracująca kadra lekarzy dentystów stale się rozwija, dzięki czemu jakość usług na najwyższym poziomie jest faktycznie utrzymywana. Stosowane najnowocześniejsze technologię w zakresie leczenia uzębienia to szansa na to, by faktycznie stworzyć takie propozycje, dzięki którym klienci otrzymają nowoczesne, profesjonalne oferty. 

Najważniejsze dla nas jest zadbanie o zdrowie i komfort naszych pacjentów, dlatego stale pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy swoje umiejętności i tym samym jesteśmy w stanie każdemu pacjentowi zapewnić profesjonalne leczenie na najwyższym poziomie. Jeśli szukacie dla siebie stomatologa już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarezerwowania wizyty.
Adres
Centrum Stomatologiczne NADENT
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2
50-347 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
8942597456
REGON
932225996Proterapeutica to miejsce stworzone dla osób, które szukają profesjonalnej pomocy psychologicznej. Poradnia funkcjonuje dzięki dwóm siostrom,...
Wrocławskie Centrum Auto Detailingu prowadzone przez firmę 4Ohmy zaprasza! Dzięki naszym zabiegom Twój samochód odzyska wspaniały wygląd. Auto...

Gabinet lekarski Dla Serca prowadzony jest przez kardiolog Katarzynę Zabrocką-Łabaziewicz, specjalistę leczenia i...