Sobota, 30 Maj 2020 r. ,   Ferdynanda, Feliksa

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

   5
Proterapeutica to miejsce stworzone dla osób, które szukają profesjonalnej pomocy psychologicznej. Poradnia funkcjonuje dzięki dwóm siostrom, które wspólnie ją założyły i posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami psychologicznymi. W poradni można uzyskać profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychologiczną oraz logopedyczną. 

Pracują tam doskonali specjaliści, którzy dbają o to, by gwarantować nowoczesne podejście do pacjentów. Liczyć można na indywidualne terapie zarówno dla osób pojedynczych, par i małżeństw. Jeśli zdecydujecie się skorzystać z usług realizowanych przez terapeutów z Proterapeutica możecie być pewni, że traficie w ręce doskonałych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. 

Można liczyć również na profesjonalne podejście do terapii dzieci i młodzieży. W przypadku dzieci realizowane są również usługi związane z diagnozą oraz terapią logopedyczną. Zachęcamy więc do zapoznania się z przygotowaną ofertą i skorzystania z pomocy specjalistów pracujących w Proterapeutica.
Adres
Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
8961399071
REGON
362700702Klinika stomatologiczna Nadent to nowoczesne miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach, które szukają profesjonalnej oferty w zakresie...
Wrocławskie Centrum Auto Detailingu prowadzone przez firmę 4Ohmy zaprasza! Dzięki naszym zabiegom Twój samochód odzyska wspaniały wygląd. Auto...

Gabinet lekarski Dla Serca prowadzony jest przez kardiolog Katarzynę Zabrocką-Łabaziewicz, specjalistę leczenia i...